2015 02 19 Vilniuje „Litexpo“ parodų rūmuose jau 16-tąjį kartą vyko tarptautinė knygų mugė. Joje dalyvavo EIS grupės nariai doc. dr. Andrius Katkevičius pristatęs naują vadovėlį, prof. dr. Artūras Serackis ir dokt. Dovilė Kurpytė skaitę pranešimus apie naujas technologijas.

Pirmąją mugės dieną VGTU leidyklos stende pristatytas VGTU Elektronikos fakulteto Elektronikos sistemų katedros prof. emerito Raimundo Kirvaičio ir doc. dr. Andriaus Katkevičiaus parengtas knygų rinkinys apie skaitmeninių įtaisų projektavimą. Jį sudaro vadovėlis, studentams skirti laboratorinių darbų metodikos nurodymai ir individualių užduočių pavyzdžiai bei analogiški laboratorinių darbų metodikos nurodymai ir užduotys dėstytojams.

Daugiau informacijos: čia