Jau galite tapti tarptautinės organizacijos IEEE (angl. Institute of Electrical and Electronic Engineers) nariais. Lietuvoje Jus atstovaus IEEE Lietuvos skyrius.

Tapti IEEE nariu.

Peržiūrėti narystės teikiamus privalumus.

Studentai, norintys tapti IEEE nariais moka mažesnį nario mokestį – 27 $. Tapę nariais, galėsite stebėti technologijų naujienas, gauti nuolaidas dalyvavimui tarptautinėse konferencijose, pasinaudoti IEEE partnerių (Microsoft, Dell, HP ir kt.) siūlomomis nuolaidomis ar nemokama programine įranga. Kasmet vyksta įvairiausių renginių: 24 valandų programavimo konkursas, studentų publikacijų konkursas, geriausiųjų magistrų darbų konkursas, geriausiojo jaunojo konferencijos pranešėjo konkursas ir kt. Prisijunkite prie tarptautinės inžinierių bendruomenės ir tapkite visaverčiu IEEE nariu.

Daugiau informacijos taip pat gali suteikti Artūras Serackis (IEEE Lietuvos padalinio vykdomojo komiteto narys).