Darius Plonis - Lietuvos mokslo tarybos doktoranto stipendija.

Tomyslav Sledevič - Lietuvos mokslo tarybos doktoranto stipendija.

Darius Plonis - Lietuvos mokslo tarybos doktoranto stipendija.

Andrius Katkevičius - Lietuvos mokslo tarybos doktoranto stipendija.

2012

Tomyslav Sledevič - Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos (LJMS) konkurso „Geriausi magistro darbai 2012“ laimėtojas.

Tomyslav Sledevič - K. Semenavičiaus II laipsnio vardinė stipendija.

Darius Plonis - Lietuvos mokslo tarybos doktoranto stipendija.

Darius Plonis - Projektas „Studentų mokslinės veiklos skatinimas“, Doktorantų stažuotės į užsienio mokslo centrą Lenkijoje.

Darius Plonis - Lietuvos valstybinio studijų fondo stipendija.

Andrius Katkevičius - Lietuvos valstybinio studijų fondo stipendija.

Juozas Auškalnis - EUKLA stipendija studijoms Kumoh Nacionaliniame Technologijos Institute, Pietų Korėjoje.

2010

Artūras Serackis - Jaunojo mokslininko stipendijos laureatas, Lietuvos mokslo akademija.

Artūras Serackis - 1 premija už jaunųjų mokslininkų straipsnį, Signal Processing Workshop.

Dovilė Kurpytė - ERASMUS stipendija studijoms Graikijoje.

Dovilė Kurpytė - ERASMUS stipendija praktikai Vokietijoje.

2009

Artūras Serackis - Lietuva VGTU aukštojo mokslo vadovėlių konkurso laureatas, VGTU.

Dalius Matuzevičius - Lietuvos valstybinio mokslo ir studijų fondo doktoranto padidinta stipendija.

Darius Plonis - Lietuvos sekcija Pirmoji premija geriausio jaunojo mokslininko konkurse, IEEE.

2008

Artūras Serackis - Lietuvos valstybinio mokslo ir studijų fondo doktoranto stipendija (padidinta).

Dalius Matuzevičius - Lietuvos valstybinio mokslo ir studijų fondo doktoranto stipendija.

2007

Artūras Serackis - Lietuvos sekcija Pirmoji premija geriausio jaunojo mokslininko konkurse, IEEE.

Artūras Serackis - Organizuotame tarptautiniame seminare perskaitytas pranešimas, ekspertų komisijos įvertintas išskirtinumo diplomu, Lenkija.

Dalius Matuzevičius - Lietuvos mokslų akademijos jaunojo mokslininko pagyrimo raštas.

2006

Dalius Matuzevičius - 3 vieta už pranešimą 10-oje tarptautinėje Biomedicininės inžinerijos konferencijoje.

Dalius Matuzevičius - LDK Gedimino I laipsnio vardinė stipendija.

Dalius Matuzevičius - K. Semenavičiaus II laipsnio vardinė stipendija.

Dalius Navakauskas - Valstybės stipendija.

1994

Dalius Navakauskas - Lietuvos Mokslų Akademijos jaunojo mokslininko stipendija.